درباره ما

دارچیلا، یه تیکه از طبیعت!

این شعار ما در سایت تخصصی فروش و اطلاع رسانی ادویه‌جات و انواع خوشمزه‌جات و تنقلات ایرانی چهار فصل است. ما قرار است یه تیکه از طبیعت ایران را درون ظروف زیبای ادویه‌جات و تنقلاتمان به شما هدیه بدهیم.

در دارچیلا شما می‌توانید بهترین چاشنی‌ها، ادویه‌جات، عرقیجات، گیاهان دارویی، روغن‌های گیاهی، عسل، غلاتی مثل جو پرک، جو، غلات صبحانه و…، دمنوش و چای را با بالاترین کیفیت تهیه کنید. کلی نوشیدنی و تنقلات خوشمزه ایرانی هم برای شما در نظر گرفتیم. در این راه مهمترین چیزی که ما به آن توجه کردیم کیفیت و تازگی است. بعید است ایرانی باشید و تا به حال طعم خوش ادویه‌های مختلف را نچشیده باشید یا مثلا شربت تخم شربتی و خاکشیر نخورده باشید. اما چقدر با شکل و کیفیت یک ادویه و چاشنی تازه آشنا هستید.

شاید باورتان نشود که مثلا متوجه شوید پودر فلفل سیاه باید رنگ قهوه‌ای روشن داشته باشد یا غنچه‌های گل سرخ باید به رنگ صورتی روشن باشند و نوع درشت آن طعم بهتری به دم‌نوش می‌دهد. در دارچیلا علاوه بر اینکه شانس خرید این محصولات با بهترین کیفیت را دارید، ما به شما یاد می‌دهیم که چطور چاشنی و ادویه خوب را از بد تشخیص بدهید.

با دارچیلا طعم واقعی محصولات اصیل ایرانی را با ظاهری مدرن بچشید

دارچیلا در حال حاضر در دو حوزه فعالیت دارد. یکی فروش ادویه، چاشنی‌های غذا، تنقلات و دم‌نوش‌ها و دیگری آموزش و اطلاع رسانی درباره هر چیزی که به خوراکی‌های اصیل و سنتی ایرانی ربط پیدا کند. مثلا چقدر شما با مزاج شناسی آشنا هستید؟ آیا می‌دانستید شناخت این طب سنتی ایرانی چقدر می‌تواند شما را از ابتلا به بسیاری از امراض شایع و پر دردسر مثل دلدرد و سردرد و… نجات بدهد؟

سبک زندگی ایرانی دارچیلایی

دارچیلا جایی است که سبک زندگی سنتی و اصیل ایرانی را به شما آموزش می‌دهد و از طرفی به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین نوع خوراکی‌های طبیعی اصیل ایرانی را در ظاهری مدرن و بسته بندی جذاب تهیه کنید.

برای اینکه با این سبک زندگی بیشتر و بهتر آشنا شوید در دارچیلا دسته بندی‌های متفاوتی برای شناخت انواع خوراکی‌های شهرهای مختلف ایران و همچنین خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان در نظر گرفته‌ایم. شما می‎توانید در این بخش‌ها شانس خرید انواع خوراکی‌های خوشمزه ایرانی را داشته باشید و همچنین درباره آن‌ها اطلاعات کسب کنید.

دارچیلایی‌ها توجه توجه

مخاطب ما در دارچیلا یا بهتر است بگوییم دارچیلایی‌ها از همه اقشار جامعه‌اند. برای شما این فرصت را فراهم آورده‌ایم که اگر رژیم غذایی دارید یا ورزشکارید یا اینکه مهمانی دارید که می‌خواهید از او به سبک اصیل ایرانی و البته سالم و سلامت پذیرایی کنید با انواع خوراکی‌ها و دمنوش‌های رژیمی، نوشیدنی‌ها و چاشنی‌های مناسب ورزشکاران و خوشمزه‌های انرژی بخش سالم و سلامت ایرانی که پذیرایی شما از مهمانانتان را جذاب کنند آشنا شوید.

از طرفی این فرصت هم فراهم شده که به دوستان خود بتوانید خوراکی‌های اصیل ایرانی و ادویه‌جات و تنقلاب سالم و خوشمزه را هدیه بدهید. به همین منظور پکیج‌های مناسبتی طراحی شده که می‌توانید از سایت دارچیلا تهیه کنید.

با دارچیلا غذای ایرانی را با طعم واقعی بپزید

دارچیلا فقط به همین‌ها هم ختم نمی‌شود. شما در دارچیلا با انواع دستورغذاها آشنا می‌شوید و این دستورپخت‎ها با سایر دستور پخت‌هایی که تا امروز دیده‌اید متفاوت است. ما به شما یاد می‌دهیم که چطور با چاشنی‌ها و ادویه‌های اصیل ایرانی بهترین غذاها را بپزید. مثلا ممکن است شما هم از آن دسته از افرادی باشید که فلفل سیاه را همان ابتدای آشپزی به باد بدهید! در دارچیلا یاد می‌گیرید که حین آشپزی چطور ادویه‌ها را به غذا اضافه کنید تا طعم و عطر واقعی آن‌ها در غذا حس شود.

پس اگر می‌خواهید آشپزی متفاوت و با طعم جدید و اصیلی را تجربه کنید در دارچیلا با محصولات ما و مقالات ما همراه باشید. در این راه البته که نظرات و پیشنهادات شما مهمترین حامی ما خواهد بود. پس منتظریم تا شما هم به ما کمک کنید تا سبک زندگی اصیل و بومی ایرانی را جهانی کنیم.